Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

W ogrodzie uprawiał konopie indyjskie

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 29–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości i uprawę konopi indyjskich.

reklamy

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania, podejrzenia potwierdziły się. Okazało się, że w ogrodzie 29-latek uprawiał konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli 16 roślin w różnym stadium rozwoju. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać ponad 350 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna twierdził, że posiadał narkotyki na własne potrzeby.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków i uprawę konopi indyjskich grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka