Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6268
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: W niedzielę zagrają dla Dawida

Czwartek, 3 września 2015, 14:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: MDvR
Jeżów Sudecki: W niedzielę zagrają dla Dawida
Fot. archiwum
Już w najbliższą niedzielę, 6 września o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim rozegrany zostanie mecz poświęcony pamięci zmarłego rok temu byłego zawodnika m.in. Karkonoszy Jelenia Góra i Lotnika Jeżów Sudecki Dawida Badeckiego.

Zmiana miejsca rozegrania meczu spowodowana jest organizowanym w tym samym dniu przez MKS Karkonosze Jelenia Góra turniejem dla skrzatów i żaków. O godzinie 14.00 na Nowym Cmentarzu przy mogile Dawida spotkają się przyjaciele, znajomi oraz rodzina. Przyjaciele i znajomi chcą w ten sposób uczcić jego pamięć spotykając się ponownie na boisku pierwszy raz od czasów, w których wspólnie z Dawidem trenowali i grali w piłkę nożną w MKS-ie Karkonosze Jelenia Góra oraz Lotniku Jeżów Sudecki.

Na boisku spotkają się członkowie byłego zespołu juniorów (rocznik 1982-84) prowadzonego przez Grzegorza Królikowskiego (wspartych młodszym rocznikiem 1984-86 trenera Harapina) oraz zawodnicy, którzy kilka lat temu reprezentowali wraz z Dawidem barwy jeżowskiego Lotnika.

Mecz ma charakter symboliczny, dla większości uczestników mocno sentymentalny, dlatego zapraszamy do udziału w tym spotkaniu także innych chętnych, znajomych Dawida z boiska i nie tylko.

Dawid Badecki był postacią wyrazistą i charyzmatyczną - mocno wspierał lokalne inicjatywy piłkarskie zarówno w MKS-ie Karkonosze Jelenia Góra, jak i Lotniku Jeżów Sudecki. Mecz zaplanowany na 6 września jest doskonałą okazją, by o tym przypomnieć i pamiętać.

Wszyscy chętni chcący uczestniczyć w niedzielnym spotkaniu, którzy do tej pory nie skontaktowali się z organizatorami, proszeni są o kontakt - tel. 661 955 031 lub 606 961 013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group