Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 10950
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: W niedzielę zagrają dla Dawida

Czwartek, 3 września 2015, 14:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: MDvR
Jeżów Sudecki: W niedzielę zagrają dla Dawida
Fot. archiwum
Już w najbliższą niedzielę, 6 września o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim rozegrany zostanie mecz poświęcony pamięci zmarłego rok temu byłego zawodnika m.in. Karkonoszy Jelenia Góra i Lotnika Jeżów Sudecki Dawida Badeckiego.

Zmiana miejsca rozegrania meczu spowodowana jest organizowanym w tym samym dniu przez MKS Karkonosze Jelenia Góra turniejem dla skrzatów i żaków. O godzinie 14.00 na Nowym Cmentarzu przy mogile Dawida spotkają się przyjaciele, znajomi oraz rodzina. Przyjaciele i znajomi chcą w ten sposób uczcić jego pamięć spotykając się ponownie na boisku pierwszy raz od czasów, w których wspólnie z Dawidem trenowali i grali w piłkę nożną w MKS-ie Karkonosze Jelenia Góra oraz Lotniku Jeżów Sudecki.

Na boisku spotkają się członkowie byłego zespołu juniorów (rocznik 1982-84) prowadzonego przez Grzegorza Królikowskiego (wspartych młodszym rocznikiem 1984-86 trenera Harapina) oraz zawodnicy, którzy kilka lat temu reprezentowali wraz z Dawidem barwy jeżowskiego Lotnika.

Mecz ma charakter symboliczny, dla większości uczestników mocno sentymentalny, dlatego zapraszamy do udziału w tym spotkaniu także innych chętnych, znajomych Dawida z boiska i nie tylko.

Dawid Badecki był postacią wyrazistą i charyzmatyczną - mocno wspierał lokalne inicjatywy piłkarskie zarówno w MKS-ie Karkonosze Jelenia Góra, jak i Lotniku Jeżów Sudecki. Mecz zaplanowany na 6 września jest doskonałą okazją, by o tym przypomnieć i pamiętać.

Wszyscy chętni chcący uczestniczyć w niedzielnym spotkaniu, którzy do tej pory nie skontaktowali się z organizatorami, proszeni są o kontakt - tel. 661 955 031 lub 606 961 013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
194
Tak, często
13%
Czasami
45%
Nigdy
7%
Nie, wolę autobus
5%
Nie, bo mam samochód
29%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Śmierć w Staniszowie!
 
Aktualności
W Staniszowie zabawa trwa
 
Aktualności
Koncert w Zachełmiu
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group