Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 7039
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W niedzielę „Poranek Rodzinny” w Muflonie

Piątek, 25 września 2015, 11:08
Aktualizacja: 11:21
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: W niedzielę „Poranek Rodzinny” w Muflonie
Fot. Archiwum
Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę (27.09) w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w Sobieszowie kolejne spotkanie z bohaterami polskich kreskówek i kreatywną, twórczą zabawą dla małych i dużych. Na pierwszym powakacyjnym spotkaniu uczestnicy razem z Reksiem odkryją tajemnicę powstania koła.

„Poranki Rodzinne” to odbywające się raz w miesiącu projekcje polskich kreskówek połączone z warsztatami plastycznymi pod okiem doświadczonych animatorów. Przez najbliższe 10 miesięcy dzieci będą odkrywać najciekawsze tajemnice cywilizacji razem z Reksiem.

W tę niedzielę młodzi badacze dowiedzą się, kto i kiedy wynalazł koło, do czego ono służyło i jakie znaleźć dla niego nowe zastosowanie. Godzinne spotkanie obfitować będzie w dobrą zabawę, ciekawe zadania oraz konkursy i niespodzianki.

Wstęp kosztuje 10 zł od dziecka, a opiekunowie uczestniczą w spotkaniu bezpłatnie. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy wcześniej dokonać rezerwacji i zakupu biletów. Uwaga: ważność rezerwacji wynosi trzy dni. Rezerwacja i sprzedaż biletów odbywa się w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group