Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 9915
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: W Mysłakowicach po europejsku

Sobota, 14 maja 2011, 21:46
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 maja 2011, 7:21
Autor: Organizator
Mysłakowice: W Mysłakowicach po europejsku
Fot. Robert Ignaciak
I Europejski Festyn Rodzinny po nazwą „My Europejczycy” odbył się w Przedszkolu Publicznym w Mysłakowicach. Zainaugurowany został on występem dziecięcej grupy teatralnej Gzygzak, pod kierownictwem Jacka Paruszyńskiego.

Podczas festynu nie zabrakło również występów małych artystów z mysłakowickiego przedszkola, którzy reprezentowali wybrane kraje Unii Europejskiej. I tak, mogliśmy zobaczyć między innymi wspaniałego „Krakowiaka”, poznać włoskich artystów, nauczyć się zdrowej niemieckiej kuchni oraz wziąć udział w greckich igrzyskach sportowych. Na wszystkie dzieci, rodziców oraz zaproszonych gości czekało mnóstwo atrakcji. Dzięki hojności sponsorów, organizatorzy mogli przygotować bogate kąciki: Smakosza, Łasucha oraz z niespodziankami.

– Chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom indywidualnym, firmom oraz instytucjom państwowym, które wsparły nas przy organizacji tego projektu. Cieszymy się, iż mimo kryzysowych czasów jesteście Państwo uwrażliwieni na potrzeby dzieci – wyznały nauczycielki: Agata Depciuch, Dorota Kuczaj oraz Marta Gołdon.

Po występach i konkurencjach policjanci z Miejskiej Komendy Policji w Jeleniej Górze pokazali tresurę psów, a Waldemar Leszczyński wytłumaczył wszystkim jak należy się obchodzić z czworonogami, aby nie były agresywne. Festyn był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną, a także do lepszego poznania się rodziców dzieci uczęszczających do tego przedszkola.

– Dzięki wielu atrakcjom, konkursom i zabawom, a także oprawie festynu udało się wyczarować wspaniałą, niesamowitą atmosferę, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach – dodały szczęśliwe dzieci wraz z nauczycielkami.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group