Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2871
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: „W międzyczasie” Moniki Barabasz–Kwaśniak w Starej Kamienicy

Niedziela, 24 lutego 2013, 8:00
Aktualizacja: 8:03
Autor: Mea
Region: „W międzyczasie” Moniki Barabasz–Kwaśniak w Starej Kamienicy
Fot. Archiwum Organizatora
Już dzisiaj (24.02.) o godz. 16.00 w Galerii Centrum Informacji Turystycznej w Starej Kamienicy „Art–Icit” odbędzie wernisaż wystawy malarskiej „W międzyczasie" regionalnej artystki Moniki Barabasz–Kwaśniak. Wstęp jest wolny.

Malarka przedstawi zbiór prac w różnej technice i o różnorodnej tematyce. Będzie można obejrzeć m.in. pejzaże i rośliny malowane na łupku, domy przysłupowe rysowane tuszem, akwarele, i inne jej prace.

– Zapraszam serdecznie na moją wystawę, a dla gości wernisażu przewidziana jest miła niespodzianka – zachęca Monika Barabasz-Kwaśniak

Monika Barabasz-Kwaśniak urodziła się w 1983 roku. Uczestniczyła w warsztatach plastycznych prowadzonych przez Małgorzatę Sarzyńską. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Jeleniej Górze. Studiowała później na Uniwersytecie w Zielonej Górze, na kierunku architektura wnętrz. Artystka zajmuje się głównie rysowaniem piórkiem i tuszem kreślarskich. Fascynuje ją również lekkość i nieprzewidywalność akwareli. Techniki te uzupełnia pastelami, farbami olejnymi oraz akrylami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group