Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 15 listopada
Imieniny: Alberta, Leopolda
Czytających: 12387
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W MDK zabijają nudę

Czwartek, 3 września 2009, 8:01
Aktualizacja: 8:02
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: W MDK zabijają nudę
Jedną z propozycji MDK są grupy taneczne prowadzone przez Grzegorza Gigiela, które osiągają sukcesy na różnych zawodach w całej Polsce.
Fot. TEJO
Młodzieżowy Dom Kultury „Jelonek” zaprasza jutro wszystkich zainteresowanych działalnością placówki na prezentację swoich pracowni i możliwości spędzania czasu w MDK

– "MDK bez nudy" to impreza, połączona z prezentacją poszczególnych kół i pracowni oraz możliwością zapisów uczestników – wyjaśnia Danuta Sitek, dyrektorka MDK.

„Dzień otwarty” odbędzie się jutro (piątek, 4 września) w godz. 16 - 18. w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze przy ul. Skłodowskiej 12. Placówka proponuje młodzieży kilka kół zainteresowań: w tym muzyczne, plastyczne oraz teatralne. 7 września rozpocznie tam kolejny rok szkolny Akademia Malucha. W „Jelonku” działa pracownia informatyki. MDK jest także organizatorem licznych konkursów.

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
554
Tak, kilka razy w miesiącu
6%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
50%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Pod tym względem Bałtyk to fenomen
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Narkotyki ukryte w podłodze ciężarówki
 
Aktualności
Mobilne płuca pokazują prawdę o smogu
 
Aktualności
Jelenia Góra uhonorowała Alinę Obidniak
 
Aktualności
Idzie zima, nawet 20 stopni mniej
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group