Sobota, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 6626
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W KSON–ie pomogą uporać się z PIT–em

Niedziela, 18 lutego 2018, 7:27
Autor: KSON
W jeleniogórskim Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych można skorzystać z darmowej pomocy przy wypełnianiu PIT–ów za rok 2017. Dotychczas skorzystało z tej możliwości kilkadziesiąt osób.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do KSON- u ( Osiedle Robotnicze 47 A) we wtorki i w czwartki od 11:00 do 14:00. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 800 700 025 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że od 14 lat wszyscy podatnicy mają prawo do dzielenia się swym podatkiem z najbardziej potrzebującymi. Do końca kwietnia każdego roku przy obowiązku wypełniania formularza PIT, w odpowiedniej rubryce wystarczy wpisać nazwę i numer KRS Organizacji, której chce się przekazać swój 1% i gotowe! Adresatem może być jedynie organizacja bądź fundacja wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. Z tym wykazem można zapoznać się na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, które co roku uaktualnia i upublicznia wykaz Organizacji Pożytku Publicznego, którym możemy okazać swoje wsparcie poprzez przekazanie 1% podatku.
Kogo wybrać? Najlepiej Organizację z naszego terenu, która jest rozpoznawalna i o której coś wiadomo. Warto też pamiętać, że to podatnicy decydują na jakie cele chcą przekazać swój 1% podatku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
58
Tak
60%
Nie
40%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
Rozmowy Jelonki
Można posadzić własne drzewo
 
Polityka
Szklarska Poręba: Popłoński vs. Lichocki
 
Piłka nożna
Rozbici w 33 minuty... Zbierają się czarne chmury!
 
112
Pobił swoją dziewczynę
 
Polityka
Zmiana u steru władzy w Podgórzynie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group