Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 6261
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W karnawale trzymają formę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 14 stycznia 2010, 9:03
Aktualizacja: 9:05
Autor: rylit
Fot. rylit
Słuszność powiedzenia „W zdrowym ciele zdrowy duch” udowodnili wczoraj gimnazjaliści z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych, którzy wzięli udział w turnieju karnawałowym. Areną zmagań uczniów była hala przy ulicy Sudeckiej.

Spotkali się tam uczniowie klas 1-2 gimnazjum na pierwszym turnieju zorganizowanym przez Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych. W szranki stanęło dziesięć drużyn ośmioosobowych mieszanych. Jurorami byli wychowawcy i nauczyciele ze szkoły.

Młodzież startowała w kilkunastu konkurencjach polegających na pokonywaniu wymyślnych torów przeszkód. Liczyła się precyzja i dokładność za co uczestnicy reprezentujący swoje klasy otrzymywali punkty. Między konkurencjami sportowymi był rozgrywany quiz wiedzy o sporcie, w którym brali udział przedstawiciele poszczególnych klas.

Byli oni gorąco dopingowani przez swoich kolegów zasiadających na trybunach. Ogłoszono konkurs na najlepszych kibiców. Przybyła przedstawicielka jeleniogórskiego sanepidu Zofia Lipka, która w ramach programu edukacyjnego „Trzymaj Formę” wspierała tę ciekawą inicjatywę szkoły.
We wszystkich zmaganiach najlepsza okazała się klasa II a, która w nagrodę otrzymała od szkoły dofinansowanie na zorganizowanie ogniska z kiełbaskami lub kuligu. Wszystkie startujące klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Uczestnicy turnieju będący na podium otrzymali pamiątkowe gadżety akcji „Trzymaj Formę”. Dyplom za najlepszy doping dla swoich zawodników otrzymała klasa I a. Jak powiedziała wicedyrektor Gimnazjum Krystyna Szychowska, tegoroczny turniej jest pierwszym organizowanym z cyklu tego typu imprez przez szkołę. Zwieńczeniem zawodów była dyskoteka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ktos. z 2a. 14-01-2010 9:48
no sie wie ze sie wygraaaalo . ; ddddd . 2a najleepsza ! . : ) . ciekawie ciekawie bylo . ;*
~Były uczeń ZSzRzA 15-01-2010 0:19
BRAWO RZEMIOSŁA !!!!!
~Ktoś z II a. ;D 18-01-2010 0:02
Wygraliśmy !!! Było cudnie ; DDD II a rządzi !! ; D Jedziemy na kulig ;) :P

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group