Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 8163
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W kajdankach do celi

Czwartek, 12 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 lipca 2007, 7:51
Autor: carioca
Jelenia Góra: W kajdankach do celi
Fot. Archiwum
Były dziennikarz zatrzymany przez policję.

Fałszywe zawiadomienie policji o kradzieży i przywłaszczenie kilku samochodów z wypożyczalni pojazdów – oto zarzuty dla Krzysztofa M., byłego dziennikarza jednej z lokalnych stacji telewizyjnych, do niedawna pracownika Kolegium Karkonoskiego.

M. został zatrzymany przez policję w środę. Za wymienione czyny został już skazany przez bolesławiecki sąd rejonowy w 2003 roku. Dostał wtedy – wraz z dwoma wspólnikami – dwa lata więzienia w zawieszeniu. Warunkiem było wpłacenie 40 tysięcy złotych poręczenia. Nie spełnił go zarówno M. jak i jego dwóch wspólników.

Jak poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, Sąd Rejonowy w Bolesławcu wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do aresztu śledczego.
M. odsiedzi zawieszoną karę.

Aresztowany do niedawna był zatrudniony w Kolegium Karkonoskim. Zajmował się promocją uczelni. Został zwolniony z pracy niedługo przed zatrzymaniem go przez policję. Interwencja stróżów była koniecznością. Krzysztof M. – mimo wezwań – nie stawiał się do aresztu w celu odbycia kary.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group