Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2858
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: W kadrze młodych

Środa, 16 marca 2016, 8:57
Aktualizacja: Czwartek, 17 marca 2016, 8:14
Autor: Org
Janowice Wielkie: W kadrze młodych
Fot. Archiwum Organizatora
Kilkunastu młodych mieszkańców Janowic Wielkich uczestniczy w nowym projekcie Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości „W naszym kadrze”. Pracując w trzech grupach młodzież będzie przygotowywać krótkie filmy na kilka tematów.

Wszystkie grupy pracują w jednym czasie nad jednym tematem, dzięki czemu będzie on zaprezentowany z trzech punktów widzenia. Po pierwszych, integracyjnych spotkaniach młodzież wybrała interesującą ją tematykę, głosując na najciekawsze propozycje.

- Zaczynamy od filmów poświęconych Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Sokoliki”. Zostały już nagrane pierwsze ujęcia, a na warsztatach filmowych młodzież uczyła się obsługi bezpłatnego programu do obróbki filmowej. Na tym etapie zdobywania umiejętności, filmy być może nie będą jeszcze świetnej jakości, ale nie to jest głównym celem. Najistotniejsze jest rozwinięcie w młodych uczestnikach projektu umiejętności współpracy w grupie, dyskutowania, nawiązywania kontaktów, sztuki negocjacji, itp. Młodzież ma w w/w projekcie wiele ma do powiedzenia, podejmuje decyzje, prowadzi dokumentację fotograficzną projektu, jego promocję, m.in. stronę na portalu Facebook. Opiekunowie wspierają, pilnują przede, aby działania były prowadzone zgodnie z prawem oraz z zasadami bezpieczeństwa – informują realizatorzy projektu .

Projekt został dofinansowany w ramach programu Regionalne Konkursy Grantowe Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Środki finansowe pochodzą z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group