Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

W Jeleniej Górze powstaje Komitet Obrony Praw Lokatorów

Audio

Czytaj na głos

Autor: JSOB 1 min czytania

Przy Jeleniogórskim Stowarzyszeniu Osób Bezrobotnych zawiązała się obywatelska grupa Obrony Praw Lokatorów. – W najbliższym czasie nastąpi rejestracja komitetu – informuje prezes JSOB Janusz Jędraszko.

reklamy
reklamy

- Cel, jaki stawia sobie komitet to: obrona lokatorów przed eksmisjami, w szczególności ludzi starych, niepełnosprawnych, bezrobotnych, matek samotnie wychowujących dzieci, a także ograniczenie patologii w zatrudnieniu w jednostkach samorządu terytorialnego oraz obrona lokatorów przed nieuzasadnionymi podwyżkami czynszu za mieszkania komunalne – relacjonuje Janusz Jędraszko.

- Naszym celem nie jest tylko pomoc w indywidualnych sprawach, ale też pokazanie lokatorom, że wspólne działanie w obronie swoich praw może przynieść skutek i stać się zaczątkiem realnych zmian społecznych – dodaje prezes JSOB.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka