Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

W Jeleniej Górze powstaje Komitet Obrony Praw Lokatorów

Audio

Czytaj na głos

Autor: JSOB 1 min czytania

Przy Jeleniogórskim Stowarzyszeniu Osób Bezrobotnych zawiązała się obywatelska grupa Obrony Praw Lokatorów. – W najbliższym czasie nastąpi rejestracja komitetu – informuje prezes JSOB Janusz Jędraszko.

reklamy

- Cel, jaki stawia sobie komitet to: obrona lokatorów przed eksmisjami, w szczególności ludzi starych, niepełnosprawnych, bezrobotnych, matek samotnie wychowujących dzieci, a także ograniczenie patologii w zatrudnieniu w jednostkach samorządu terytorialnego oraz obrona lokatorów przed nieuzasadnionymi podwyżkami czynszu za mieszkania komunalne – relacjonuje Janusz Jędraszko.

- Naszym celem nie jest tylko pomoc w indywidualnych sprawach, ale też pokazanie lokatorom, że wspólne działanie w obronie swoich praw może przynieść skutek i stać się zaczątkiem realnych zmian społecznych – dodaje prezes JSOB.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka