Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 9639
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Jeleniej Górze powstaje grupa niepełnosprawnych tancerzy. Trwają zapisy

Czwartek, 3 stycznia 2013, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Org
Jelenia Góra: W Jeleniej Górze powstaje grupa niepełnosprawnych tancerzy. Trwają zapisy
Fot. UM Jelenia Góra
Uczniowski klub tańca sportowego oraz szkoła tańca Kurzak i Zamorski zaprasza wszystkich zainteresowanych tańcem towarzyskim na spotkanie w szkole tańca przy ul. Grunwaldzkiej 2. – Wspólnie ze środowiskiem osób niepełnosprawnych zamierzamy stworzyć grupę tancerzy niedowidzących, niewidomych, diabetyków i osób z innymi schorzeniami, także na wózkach. Dla nich, przy współpracy z KSON, zdobyliśmy wózki do tańca – informują organizatorzy.

W czasie ostatniego turnieju tańca Karkonosze Open we wrześniu 2012 r. Wyjątkowo gorącymi brawami publiczność nagrodziła pięć par występujących w konkurencji mix (z udziałem par z Polski , Czech i Słowacji). W tej grupie najwyżej sędziowie ocenili parę Polską z Poznania. Przez taniec towarzyski, który jak się okazuje nie zna granic, przyczynimy się do poprawy zdrowia przez ruch, spełnienie pasji, a może i Jelenia Góra doczeka się własnych par turniejowych.

Zgłoszenia: tel. 75 76 718 95 lub mailem: monizamo@wp.pl w terminie do 31.01.2013 r. Można również zgłaszać swój udział na bezpłatną infolinię 800 700 025. Bez względu na liczbę zgłoszeń pierwsze spotkanie adeptów tańca odbędzie się w połowie lutego br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
270
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
26%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group