Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 8636
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Jeleniej Górze kochają mopsy

Wtorek, 6 grudnia 2016, 9:31
Aktualizacja: 9:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W Jeleniej Górze kochają mopsy
Fot. Przemek Kaczałko
Stowarzyszenie Mopsy w Potrzebie zmobilizowało wielbicieli tej rasy psów do połączenia przyjemnego z pożytecznym. W niedzielny popołudnie (4.12) w Palarni Kawy Aromacafe mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic mieli okazję zaprezentować swoje psiaki, a także wspomóc organizatorów w działalności na rzecz mopsów.

Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń, przedstawienie działań jakie podejmuje organizacja – jak chociażby ratowanie mopsów. - Stowarzyszenie działa od kilku lat na terenie całego kraju. Ratujemy pieski z pseudohodowli, ze schronisk. Te najbardziej pokrzywdzone leczymy, sterylizujemy i szukamy dla nich nowych domów – powiedział Kamil Kuchciak, członek stowarzyszenia Mopsy w Potrzebie, zachęcając jednocześnie do adopcji tych wyjątkowych zwierzaków.

Za sprawą licytacji zbierano środki na pomoc towarzyskim pieskom, szczególnie dla Chico, którego nóżki nie rozwinęły się prawidłowo. Do wylicytowania były m.in. gadżety z wizerunkami mopsów (biżuteria, poduszki, kalendarz, breloczki i wiele innych), a także przedmioty dla piesków. Ludzie połączeni pasją i miłością do mopsów spędzili miłe popołudnie, a ich mopsy równie dobrze się bawiły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
926
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group