Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2028
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: W Harrachovie wszystko za pół ceny. Na powitanie lata

Poniedziałek, 13 czerwca 2011, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: Petr
Warto nadchodzący weekend spędzić u sąsiadów, za miedzą. Powód? Czesi, chcąc przyciągnąć turystów, zapowiadają sporą obniżkę cen atrakcji, noclegów i wyżywienia.

Akcję „Harachov za połowę – Happy weekend” zapowiada portal iDnes.cz podkreślając, że promocja ma mieć charakter cykliczny. Przygraniczna miejscowość – podaje iDnes.cz – jest jedynym takim ośrodkiem, który ma tak szeroką ofertę rozmaitych zajęć w jednym miejscu. Tyczy to zarówno atrakcji naturalnych jak i tworów cywilizacji, choćby huty szkła, muzea oraz tereny, gdzie można poczuć „sportową” adrenalinę.

Tak oto od 17 do 19 czerwca ceny wstępów do rozmaitych atrakcji będą o połowę niższe. – Chcemy w ten sposób pokazać, że letnie wakacje w czeskich górach można ciekawie spędzić – tłumaczy iDnes.cz Eva Zbrojova, burmistrz Harrachova. Tańsze o połowę będą bilety na kolejki linowe i wstępy do muzeów. Obniżki zapowiadane są także w bazie noclegowej i żywieniowej. Co dokładnie stanieje? O tym będzie można dowiedzieć się kupując za 50 koron wejściówkę na teren KNARP (czeski Karkonoski Park Narodowy). Tam wyszczególniono listę miejsc i atrakcji, których dotyczy akcja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group