Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 15390
Zalogowanych: 114
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Goduszynie bawili się z Mikołajem

Sobota, 10 grudnia 2016, 7:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W Goduszynie bawili się z Mikołajem
Fot. Użyczone
W Centrum Gostar odbyło się niezapomniane dla dzieci i rodziców spotkanie Mikołajkowe. – Pełni cudownego świątecznego nastroju spotkaliśmy się w centrum przy ul. Goduszyńskiej, aby powitać św. Mikołaja przybywającego z dalekiej Laponii – informują organizatorzy spotkania.

Jak się okazało, tym razem zima zaskoczyła samego Mikołaja. W związku z brakiem śniegu, niemożliwym okazał się przyjazd saniami, więc nasz pomysłowy gość przyjechał swoim uroczym samochodem.

- Nie była to jedyna rzecz, którą nas zaskoczył. Jak na Mikołaja przystało, pokazał nam, że również czary to jego specjalność. Wszyscy byliśmy zachwyceni. Były tańce, śpiewy i zabawa z Mikołajem, a także radość, szczęście i beztroska. Nie możemy doczekać się przyszłego roku! - dodają, dziękując za wsparcie, pomoc i otwarte serca wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
839
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego boimy się spalania śmieci?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Pijany w rowie
 
Kultura
Góra Szybowcowa w teledysku
 
Aktualności
Prawie 700 tysięcy od Jeleniej Góry
 
Aktualności
"Światełko do nieba" WOŚP znów zabłysło
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group