Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5463
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W „Elektroniku” nazbierali ponad 30 jednostek krwi

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 8 lutego 2012, 8:06
Aktualizacja: Czwartek, 9 lutego 2012, 8:25
Autor: Petr
Fot. Petr
Piąta edycja akcji z dobrego serca „Nie bądź żyła. Oddaj krew” pomysłu Kuby Thauera, ucznia „Elektronika” odbyła się wczoraj w Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 przy ulicy Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze. – Zebraliśmy ponad 30 jednostek krwi. Całkiem nieźle – mówi nam Kuba.

Poprzednie edycje akcji „Nie bądź żyła. Oddaj krew”, którą Kuba Thauer, uczeń „Elektronika” organizuje wraz z gronem pedagogicznym szkoły, zaowocowały ponad 150 jednostkami krwi. Najpierw czerwone krwinki zbierano dla chorego na ostrą białaczkę limfatyczną Mateusza Napiórkowskiego z Podlasia, później - spontanicznie, dla banku i innych osób potrzebujących.

– Tym razem zebraliśmy ponad 30 jednostek krwi. Całkiem nieźle. Jak zwykle bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli nas wesprzeć. I jak zwykle podkreślam, że to bynajmniej nie koniec naszej akcji. Krew jest cały czas potrzebna. I my nadal będziemy ją zbierać – tłumaczy Kuba. Gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~xxx 8-02-2012 8:47
Wielkie gratulacje dla odważnych. Wspaniała inicjatywa młodych ludzi, którzy dzielą się krwią i sercem.
~R.Kiełek 8-02-2012 9:35
Brawo ! Brawo ! Brawo! Krew Darem Życia....W swoim życiu oddałem 2 litry krwi...żałuję że ,teraz ze względu na wiek i zdrowie nie mogę tego czynić ! Ale cieszę się że jeleniogórska młodziez jest taka wspaniała !!! Gratulacje dla "Elektronika".....Niech inni biorą z was przykład.....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group