Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

W dzień bez samochodu – autobusem za darmo

Audio

Czytaj na głos

Autor: UM 1 min czytania

Każdy, kto 22 września zostawi samochód w domu, będzie mógł w Jeleniej Górze korzystać przez cały dzień z komunikacji miejskiej na wszystkich liniach za darmo. Biletem będzie tego dnia dowód rejestracyjny posiadanego samochodu.

reklamy

- W zależności od zainteresowania, nie jest wykluczone, że takie „Dni bez samochodu” będziemy powtarzać, może w okresach, kiedy inwersja powoduje osiadanie dymów i spalin na dnie Kotliny – informuje prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

- Chciałbym żeby taka idea zyskała popularność, bo stanowiłaby wówczas osobisty wkład każdego z mieszkańców w czystsze powietrze w mieście – podkreśla.

- Niezależnie od tego, intensyfikujemy działania w ramach programu „KAWKA”, polegającego przede wszystkim na wymianie źródeł ciepła na ekologiczne i termomodernizacji, która powoduje możliwość zmniejszenia poboru ciepła – dodaje prezydent.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka