Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 8241
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W dobrym kierunku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 24 kwietnia 2010, 10:32
Aktualizacja: 10:33
Autor: TEJO
W minioną środę podczas IV edycji Festiwalu Miast i Regionów odbywającego się w Warszawie rozstrzygnięty został Konkurs „Złote Formaty” skierowany do samorządów.

Promocyjny projekt „Jelenia Góra…i jedziesz w dobrym kierunku” otrzymał wyróżnienie w konkursie Złote Formaty dla Urzędu Miasta Jelenia Góra w kategorii: event. Miasto otrzymało też Specjalne Wyróżnienie czasopisma „Elle”, partnera konkursu. Projekt polegał na kampanii wizerunkowej miasta podpartej postacią Mai Włoszczowskiej, wicemistrzyni olimpijskiej z Pekinu w kolarstwie górskim.

Nagrody odebrał Marek Obrębalski, prezydent stolicy Karkonoszy. Zgłoszenia oceniali ekspertów w zakresie budowania marek miast, komunikacji społecznej i marketingowej, przedstawicieli środowisk akademickich oraz osobistości i postaci życia publicznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Obywatel 24-04-2010 13:43
Gdyby nie Maja Włoszczowska to pewnie reklamowalibyśmy się licznymi sklepami wielkopowierzchniowymi i bezrobotnymi którzy w nich kradną.
~ZABOBRZANIN 24-04-2010 18:32
Fajnie jest ogrza się przy czyimś wizerunku ! Jak trzeba było wspierać naszą Jeleniogórzanke chetnych nie było ! Jak teraz to nasz sukces !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group