Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3124
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W cieniu czarnych skrzydeł

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 28 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:47
Autor: Karolina Nawojka Chałupińska
Fot. Artur
"W cieniu czarnych skrzydeł" tak nazwała swój koncert Ewelina Marciniak, której anielski głos rozbrzmiał w sali JCK wczorajszego wieczoru.

„...W cieniu czarnych skrzydeł

Wciąż przy Tobie idę

Cicho, by nikt z ludzi

Złego snu nie zbudził..”

Głównymi bohaterami tego koncertu byli Ewelina oraz zespół "Trzy dni później", który wydał ostatnio swoją debiutancką płytę.
„Na kuferku”, „Jeśli to ni e Ja” czy „Za mało wiesz” to piosenki, które Ewelina przestawiła nam jako karty z historii jej życia. Utwory które wywarły wielki wpływ na to co robi obecnie i czym się zajmuje. Autorka wprowadziła nas w tajniki swojego życia, jednym się to podobało, inni nie.

Do udziału w swoim koncercie zaprosiła przyjaciół Martę Michalską oraz Annę Kosę, z którą śpiewała w zespole SAD, założonego przez Wojciecha Jarocińskiego.
Koncert miał charakter spektaklu-muzycznego, gospodyni wieczoru przeplatała śpiew z deklinacja swoich odczuć na tematy anielskie.

Druga cześć koncertu należała do zespołu „Trzy dni później”, grupy która pokazała słuchaczom co można wspaniałego zrobić z delikatnymi, subtelnym i przyprawionym nutką wariacji głosem trzech kobiet: Joanny Piwowar, Marty Piwowar oraz Marty Groffik.

Trzy Dni Później łączy różne style muzyczne. Wyróżnia ich charakterystyczne współbrzmienie trzech wokali żeńskich. Z ich ciepłą barwą kontrastują "męskie" brzmienia instrumentów - wyrazisty kontrabas, ostra gitara, mocny rytm perkusyjny.
„Kołysanka dziecinna” utwór który zajmował czołowe miejsca na liście przebojów TRÓKI znalazł się także podczas tego występu i wzbudził wielkie zainteresowanie zespołem.

Nowatorskie, specyficzne i jakże fantastyczne utwory zespołu można było usłyszeć także na debiutanckiej płycie zespołu, którą chętnie kupowano, a humor koncertowi dodawał konferansjer Krzysiek Lochowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~jeleniogórzanin 30-11-2005 12:15
Koncert był rewelacyjny! Można było posłuchać utwory z przed lat, którymi Ewelina wygrała SFP w Krakowie z towarzyszeniem samej gitary klasycznej a także najświeższe piosenki. Mam nadzieję, że będę mógł kupić za jakiś czas nową płytę. Zespół Trzy Dni Później pokazał, jak zwykle zresztą, co można zdziałać głosem - głosem trzech kobiet!
~Krzysiek 1-12-2005 18:29
Koncert jak wiele innych. trochę sie nazmieniało w składzie. brak zespołowi duszy niestety. gdzie jest Misiek i Simson? To już niestety nie to co było.Za to 3 dni później - rewelacja:)
~Tubylec 1-12-2005 23:39
Trzy dni później to żadna rewelacja!!!
~Ania 2-12-2005 9:10
Przecież Misiek był. Nie rozumiem kolegi :(
~XXL 2-12-2005 22:11
Pierwsza część koncertu - rewelacyjna, druga - kocia muzyka (a może ja jestem "bezguściem" ...?)
~Simson 2-12-2005 22:56
Żałuje że mnie tam nie było i nie mogłem was kochani posłuchać... Ewelina to zawsze Ewelina i nic się nie zmienia.. a trzy dni póżniej są tesh zajefajne:)
~... Bo TAK !!! 3-12-2005 11:19
Też żałujemy że Cię tam nie było :(
~kazimierzp 5-12-2005 22:13
Simsonku! też żałuję, ze Cię nie było - pasowałeś mi do tej grupy!:-( Ewelina głosowo lepiej niz na ostatnim koncercie - słychać, że mocno pracuje nad sobą. "Trzy dni później" głosowo świetnie, szkoda, że wszystkie utwory sa bardzo podobne w nastroju. Chciałbym je usłyszec w dobrym swingującym utworze!:-) Marta Michalska (Eweliny "pupilka") mocny, fantastyczny głos. Jak popracuje dalej nad sobą!?!?!?!
~xxx 6-12-2006 23:00
trzy dni pozniej pji bhuahahahhahah,chu...nia na maxa!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group