Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 4205
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W biały dzień włamali się do hotelu Europa

Poniedziałek, 19 października 2009, 15:11
Aktualizacja: 15:54
Autor: Angela
Pani Anna, studentka Kolegium Karkonoskiego w ostatnich latach mieszkała w akademiku. Pech chciał, że w tym roku nie znalazła w nim miejsca. Skorzystała z pokoju w przystępnej cenie w Hotelu Europa. Kiedy wyszła dzisiaj z hotelu, do jej pokoju włamał się ktoś, kto okradł ją z laptopa, telefonu, kosmetyków. Na miejscu jest policja, która ustala szczegóły sprawy.

Do włamania do Hotelu Europa doszło dzisiaj między godziną 9.40 a 12.20. W tych godzinach właścicielka lokum wyszła z pokoju, a kiedy wróciła zastała wyłamane drzwi i spustoszenie. Ukradziono jej laptopa, telefon komórkowy oraz kosmetyki, na łączną kwotę około 1500 złotych. Kobieta o sprawie powiadomiła pracowników hotelu. Na miejsce wezwano policję. Niestety nikt nic nie widział i nic nie słyszał.

Czy to jednak możliwe by w biały dzień włamał się ktoś do hotelu w centrum miasta, okradł pokój jednego z gości i wyszedł niezauważony? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że złodziejem jest osoba, która dobrze znała budynek oraz właścicielkę pokoju. Włamywacz musiał bowiem wiedzieć, w jakich godzinach dziewczyna wychodzi z pokoju oraz jakie przedmioty zostawia w środku.

Obecnie policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Ustala okoliczności, przesłuchuje świadków. Chcieliśmy skontaktować się z zarządem spółki lub dyrekcją hotelu i zapytać jak mogło dojść do takiej sytuacji oraz czy w budynku jest zainstalowany monitoring. Niestety pani prezes była dzisiaj nieuchwytna, a księgowa i zastępca dyrektora nie czuły się upoważnione do udzielenia informacji mediom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
846
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
7%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group