W 8 kolejce ligi futsalu wygrywali faworyci

Wtorek, 20 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 19:37
Autor: lukasz
Faworyci pewnie wygrali swoje spotkania w 8. kolejce jeleniogórskiej ligi futsalu. Nie było sensacji.

Bar Harnaś długo męczył się z Alarmem Security, do przerwy było tylko 4:3 dla harnasiów. W drugiej połowie rywale opadli z sił, a wiceliderzy strzelili jeszcze 3 gole i pewnie wygrali to spotkanie. Dla zwycięzców dwie bramki zdobył lider klasyfikacji strzelców ligi Rafał Musiał.

[...]

Jelonka.com długo nie mogła przełamać CO Cumbers. W końcu jednak zawodnicy się "wstrzelili". Bohaterem meczu był w drużynie Jelonki Piotr Adamczyk, który strzelił dla zwycięzców 3 gole. Dzięki temu zwycięstwu coraz lepiej grająca Jelonka utrzymała kontakt z czołówką i nadal ma spore szansę na miejsce medalowe...

Więcej informacji, całą relację!, tabelę, terminarz i galerię zdjęć z wszystkich kolejek z Jeleniogórskiej Mos Ligi w Futsalu 2005/2006 znajdziecie na oficjalnej stronie www.futsal.jelonka.com.

Piłkarze mają teraz przerwę do nowego roku. Następna kolejka ligi MOS odbędzie się 2 stycznia. W najciekawszych meczach: Jelonka zagra z Kolegium Karkonoskim, a PUB GOL zmierzy się z PROMATIC`iem.