Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 16 listopada
Imieniny: Gertrudy, Marii
Czytających: 17565
Zalogowanych: 82
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: VooVoo w Karpaczu

Piątek, 28 sierpnia 2009, 7:02
Aktualizacja: 7:06
Autor: Ania
Karpacz: VooVoo w Karpaczu
Fot. Organizatorzy
W najbliższą sobotę o godzinie 19.00 zespół wystąpi w Restauracji Muzycznej „Nad zaporą” przy ulicy Rybackiej 8.

VooVoo to kultowa formacja założona przez Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pośpieszalskiego. W mieście pod Snieżką muzycy wykonają dla publiczności stare utwory oraz piosenki z najnowszej płyty zatytułowanej „Samo Voo Voo”.

- Tym razem muzycy zafundują słuchaczom energiczne, gitarowe granie spod znaku rocka i rock&rolla, urozmaicone tu i tam melodyjną balladą i elementami folk. – piszą organizatorzy koncertu - Wszystkie teksty z nowej płyty wyszły spod ręki potwierdzającego fantastyczną formę Wojciecha Waglewskiego.

Koncert VooVoo rozpocznie serię spotkań w restauracji „Nad zaporą”. Właściciele chcą, żeby było to wyjątkowe miejsce, w którym będzie można zamówić pyszny posiłek i spędzić czas w towarzystwie artystów. Przekonują, że na strudzonych turystów i amatorów rozrywki na wysokim poziomie, czekają rozległe patio i przestronne wnętrza.

Wstęp na sobotni koncert kosztuje 10 złotych. Kwotę tą będzie można wykorzystać w barze.

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
595
Tak, kilka razy w miesiącu
6%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
50%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zbliżają się święta... Będzie Kevin sam w Polsce?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Pojadą rajdowcy, które drogi będą zamknięte?
 
Aktualności
Z kilofem na działkę
 
Aktualności
Swap ubraniowy w Sobieszowie
 
Karkonosze
Otwarcie schroniska po 9 latach przerwy
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group