Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 2637
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: VIII Konkurs Piosenki Polskiej "Głosowisko"

Czwartek, 10 listopada 2016, 8:28
Autor: Org
Jelenia Góra: VIII Konkurs Piosenki Polskiej "Głosowisko"
Fot. Organizator
Jesteś solistą? Grasz w zespole? Chciałbyś zaprezentować swoje umiejętności wokalne? Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze po raz ósmy organizuje Konkurs Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2016.

- Zapraszamy do udziału utalentowanych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także osoby dorosłe – zachęcają do udziału organizatorzy. Zgłoszenia tylko do 14 listopada. Nagrody przewidziane są dla laureatów w każdej kategorii wiekowej.

Wykonawca musi przygotować dwa utwory śpiewane – wyłącznie w języku polskim. - W tym roku przychylamy się do możliwości skorzystania również z półplaybacków – informują organizatorzy.

Nagrania z wykonaniem zgłoszonego repertuaru – pliki wyłącznie w formacie mp3, wave lub CD audio (płyta) należy nadsyłać do 14 listopada 2016 na adres mailowy muflon@sobieszow.pl lub pocztą: Miejski Dom Kultury „Muflon” ul. Cieplicka 172, 58-570 Jelenia Góra. Do nagrań należy dołączyć wypełnioną kartę uczestnictwa, która dostępna jest na stronie: http://muflon.sobieszow.pl/wp-content/uploads/karta-uczestnictwa_G%C5%81OSOWISKO.pdf.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group