Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 5348
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice: VII siatkarski memoriał R. Semczuka

Wtorek, 29 września 2009, 7:49
Aktualizacja: 7:53
Autor: ahawer
W sobotę, 26.09 na salach sportowych II LO w Cieplicach oraz ZSL i U w Cieplicach w ramach VII Memoriału im Ryszarda Semczuka odbyły się zawody w piłce siatkowej amatorów.

W zawodach wystąpiło 8 zespołów. Grupę I która grała na sali II LO utworzyły zespoły: II LO
TKKF "ORLE" II, POZNAŃSCY POGROMCY i MATEX LUBAŃ, zaś w grupie II która grała na sali ZSL i U grały zespoły: TKKF “ORLE” I, STYL Jelenia Góra, BOLKÓW i RUDAWY JANOWICE WIELKIE
Wyniki spotkań grupy I:

1. II LO -TKKF "ORLE" II 0:2 (11:20 ; 19:20)
2. POZNAŃSCY POGROMCY – MATEX LUBAŃ 1:1 (17:20 ; 20:15)
3. MATEX LUBAŃ - TKKF "ORLE" II 1:1 (10:16 ; 18:20)
4. POZNAŃSCY POGROMCY - II LO 2:0 (20:9 ; 20:17)
5. TKKF "ORLE" II – POZNAŃSCY POGROMCY 0:2 (13:20 ; 17:20)
6. II LO – MATEX LUBAŃ 0:2 (14:20 ; 10:20)

Tabela

1.POZNAŃSCY POGROMCY 8 +26
2.MATEX LUBAŃ 6 +16
3.TKKF "ORLE" II 4 - 2
4.II LO 0 - 40

Wyniki spotkań grupy II:

1. TKKF “ORLE”I - STYL Jelenia Góra 1:1 (13:20 ; 20:15)
2. BOLKÓW – RUDAWY JANOWICE WIELKIE 1:1 (15:20 ; 20:19)
3. RUDAWY JANOWICE WIELKIE - STYL Jelenia Góra 2:0 (20:13 ; 20:17)
4. TKKF “ORLE” I- BOLKÓW 0 : 2 (16:20 ; 17:20)
5. STYL Jelenia Góra - BOLKÓW 2:0 (20:14 ;20:17)
6. TKKF “ORLE” I- RUDAWY JANOWICE WIELKIE 1:1 (20:18 ;8:20)

Tabela

1.RUDAWY JANOWICE WIELKIE 7 + 24
2.STYL Jelenia Góra 5 + 1
3.BOLKÓW 4 - 6
4.TKKF “ORLE”I 2 - 19

Dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup zagrały w meczach półfinałowych w których:

Zespół POZNAŃSCY POGROMCY pokonał zespół STYL Jelenia Góra 2:0 (20:11; 20:5),a zespół MATEX LUBAŃ pokonał zespół RUDAWY JANOWICE WIELKIE
2:0 ( 20:11; 20:9). Turniej wygrał zespół MATEX LUBAŃ pokonując w finale zespół POZNAŃSCY POGROMCY 2:0 (20:17 ; 20:16)

Tabela końcowa turnieju

1. MATEX LUBAŃ
2. POZNAŃSCY POGROMCY
3. STYL JELENIA GÓRA
RUDAWY JANOWICE WIELKIE
5. TKKF “ORLE” II
6 . BOLKÓW
7. TKKF “ORLE” I
8. II LO JELENIA GÓRA

Zwycięzcy wystąpili w składzie:
1.Artur Fenczyszyn – kapitan zespołu
2.Sebastian Kajda
3.Adam Musiał
4.Tomasz Serewis
5.Dariusz Wejsfelt
6.Radosław Sałandyk
7.Sławomir Kurzawa

Organizator Turnieju Ognisko TKKF “ORLE” dziękuje Dyrekcji II LO oraz ZSL i U za pomoc w organizacji zawodów. Puchary dla wszystkich zespołów biorących udział w turnieju zostały ufundowane przez Starostę Jeleniogórskiego Pana Jacka Włodygę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group