Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5036
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Victoria trenuje na Paulinum

Piątek, 15 maja 2020, 13:13
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Victoria trenuje na Paulinum
Fot. traczynski
Piłkarze jeleniogórskiej Victorii (A–klasa) wznowili treningi po dwumiesięcznej przerwie. Podopieczni Bartosza Gęcy trenują w grupach 6–osobowych na boisku w Parku Paulinum. W klubie czuć niedosyt z powodu przerwanego sezonu, ale przygotowania trwają i w kolejnym sezonie również emocji nie zabraknie.
Prawdopodobnie rozgrywek nie udałoby się dokończyć w takiej formie, jaka była przewidziana. W momencie, kiedy rozegraliśmy jedną rundę i do lidera brakowało nam 3 punkty, zawsze będziemy żałowali, że się nie udało. Szkoda, że nie zdecydowano się na formułę "grupy mistrzowskiej". Oczywiście podporządkowujemy się tej decyzji i zaczęliśmy przygotowania do kolejnego sezonu - powiedział Paweł Gluza, prezes Victorii Jelenia Góra.

Piłkarze - póki co - trenują dwa razy w tygodniu na boisku w Parku Paulinum. Czy w kolejnym sezonie plany będą równie ambitne, jak dotychczas?

Zobaczymy jak się ułoży sytuacja kadrowa i finansowa. To będzie nowe rozdanie, bo spodziewamy się, że sponsorzy mogą nie być aż tak hojni, jak do tej pory z uwagi na sytuację finansową w ich firmach. Szukamy nowych rozwiązań - mamy kilka pomysłów - zapowiada P. Gluza. - Nie zakładaliśmy klubu, żeby walczyć o utrzymanie, więc będziemy dążyć do tego, żeby pójść wyżej - deklaruje prezes.

Na Paulinum trenują również dzieci z KKS-u.

Twoja reakcja na artykuł?

13
72%
Cieszy
2
11%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group