Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2807
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: V Weekend z Adrenaliną

Niedziela, 17 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 15:03
Autor: Damian Milko
Kotlina Jeleniogórska: V Weekend z Adrenaliną
Fot. Damian Milko
Trzeci weekend lipca został nazwany Weekendem z Adrenaliną. Dlaczego?

Wszystko za sprawą emocji jakie towarzyszyły cyklowi imprez zorganizowanych w Szklarskiej Porębie. Piątek, sobota i niedziela to dni "podwyższonego ryzyka", ale tylko z nazwy.
Organizator zapewniał, że mimo pozornego niebezpieczeństwa wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, tak aby uniknąć wypadków. Za to emocje gwarantowane. Wszystko rozpoczęło się w piątek od Lata z Jedynką i wieczornego koncertu "Zakopower". O godzinie 22 zorganizowano IV Nocny Leśny Turniej Tenisa o Puchar Trójki w Hotelu Las. Udany prolog był wstępem do "kluczowej" soboty. W ten dzień zorganizowano V Mistrzostwa Karkonoszy w Bungy Jumping. Jury oceniało styl skoku, ale przede wszystkim przebranie, które było główną atrakcją. Skakał listonosz rozrzucający listy, strażak, snowboardzista, żołnierz, śnieżynka, plaga egipska, anioł i inni. Nie zabrakło też kobiety "kucharki" oraz skaczących par. Nie lada emocje wzbudziła zwycięska para przebrana za telefon z ładowarką. Podczas lotu ładowarka odczepiła się od liny. Okazało się to trikiem zawodników, gdyż osoba bez przebrania została u góry, natomiast w skoku uczestniczyła sama "atrapa". Zaciętą rywalizację sprawiał też fakt, że do wygrania było 2,5 tysiąca złotych. Pozostali uczestnicy dostali nagrody rzeczowe. Dzień zakończył się koncertem Fisz - Tworzywo Sztuczne oraz pokazem tancerzy ognia. Niedzielnych emocji dostarczały Mistrzostwa Szklarskiej Poręby w Siatkówce Plażowej oraz Pontonowe Mistrzostwa Karkonoszy. Muzyczną rozrywkę zapewnił koncert townpipe Big Band z Heidenau.

Oprócz specyficznych atrakcji każdego dnia można było skakać na bungy, uczestniczyć w szkole górskiej oraz paintballu. Dzieci mogły skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego placu zabaw.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group