Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 7182
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uzupełniający egzamin do cieplickiego „Plastyka”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 7 lipca 2020, 12:05
Aktualizacja: Czwartek, 9 lipca 2020, 8:38
Autor: Rzemiosła
Fot. Rzemiosła
Jest jeszcze szansa na zdawanie do średniej szkoły artystycznej! 14 lipca o godz.10.00 odbędzie się uzupełniający egzamin do Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze – Cieplicach.

To jedyna taka szkoła w naszym regionie i jedna z dwóch w województwie dolnośląskim. W zeszłym roku cieplicki „Plastyk” obchodził swoje 40 - lecie. W tym czasie szkoła wykształciła wielu plastyków - obecnie tworzących artystów zajmujących się malarstwem, projektowaniem, grafiką, rzeźbą, reklamą, poligrafią, mediami, fotografią, szkłem artystycznym, renowacją zabytków oraz mebli. Absolwentami szkoły są też obecni wykładowcy uczelni artystycznych, nauczyciele, popularni realizatorzy gier komputerowych, architekci i tatuażyści.

Egzamin sprawdzający talent i umiejętności plastyczne składa się z 3 części: rysunku i malarstwa martwej natury oraz kompozycji przestrzennej z papieru. Czas trwania całego egzaminu to 3 godziny. Więcej informacji można znaleźć na portalach społecznościowych i oczywiście na stronie naszej szkoły: zsart.edu.pl w zakładce Rekrutacja.

W razie problemów z rejestracją elektroniczną w systemie wyboru szkoły, proszę powiadomić telefonicznie sekretariat szkolny. Szkoła stale współpracuje również z bursami szkolnymi, gdyż aż ponad połowa naszych uczniów z nich korzysta. Zapraszamy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
90%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group