Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2632
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uzdrawiająca siła darmowego masażu

Czwartek, 4 września 2008, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Uzdrawiająca siła darmowego masażu
Fot. JSL
Osoby mające problem z kręgosłupem, krążeniem, cukrzycą i innymi schorzeniami mogą skorzystać z bezpłatnych masaży rehabilitacyjnych. Przez najbliższe dwa tygodnie firma Ceragem takie zabiegi prowadzi przy Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze przy ulicy Grottgera w godzinach od 9.00 – 16.00.

Przez dwa najbliższe tygodnie do siedziby Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych na bezpłatne masaże mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy, którzy mają kłopoty ze zdrowiem, a w szczególności z dolegliwościami kręgosłupa. Przeciwwskazaniem mogą być jedynie ciąża, przeprowadzone w ciągu ostatnich sześciu miesięcy operacje, złamania kości czy rany, które podczas zabiegu mogłyby spowodować krwotoki. Co jest warunkiem skorzystania z zabiegu?

- Trzeba przynieść ze sobą dwa białe bawełniane prześcieradła oraz białe sportowe ubranie i skarpetki – wymieniają przedstawiciele firmy. Nic więcej nie jest potrzebne.

Bezpłatne masaże prowadzone są na łóżku medycznym, łączącym w sobie pięć metod leczniczych: chiropraktykę, masaż, akupresurę, termopunkturę oraz podczerwień, czyli głębokie ciepło emitowane za pomocą kamieni nefrytu i płyt epoksydowo-węglowych. Jakie daje to efekty?

Pozbycie się bólu, poprawa krążenia krwi, pobudzenie układu nerwowego, prostowanie i rozciąganie kręgosłupa, korygowanie ustawienia kręgosłupa i dysków, wzmacnianie systemu odpornościowego, oczyszczenie organizmu z toksyn, regenerację organów i narządów, usprawnienie metabolizmu, pełne rozluźnienie organizmu oraz uwolnienie go od stresów i napięcia mięśni, a także sztywności stawów – wymienia rehabilitant firmy Ceragem.
Czas trwania zabiegu to około 40 minut. W ramach promocji tego urządzenia firma dystrybucyjna prowadzi bezpłatne masaże przez cały rok w swojej siedzibie na ulicy Wolności 142.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group