Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7197
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Uzbierali ponad tonę nakrętek dla Rafaela

Czwartek, 19 stycznia 2012, 9:02
Aktualizacja: 9:05
Autor: Es
REGION: Uzbierali ponad tonę nakrętek dla Rafaela
Fot. Organizatorzy
Jesienią ubiegłego roku w Lwówku Śląskim zorganizowano Akcje charytatywną pt. "Nakrętka na Wagę Zdrowia" dla Rafaela Roedera z Kamiennej Góry. Akcja jest Ogólnopolska i trwa do dziś.

– Mieszkańcy Lwówka Śląskiego uzbierali ponad tonę! Jako koordynator akcji w Lwowku Śląskim wszystkim mieszkańcom Lwówka Śląskiego i okolic chciałbym serdecznie podziękować za niesioną pomoc dla Rafaela – napisał do nas Paweł Wójtowicz, koordynator akcji w Lwówku Śląskim.

Koordynator dziękuje nie tylko za pomoc przy zbiórce nakrętek i udostępnienie punktów przyjęć nakrętek, ale również za pomoc przy ufunowaniu gadzetów dla dzieci firmom prywatnym oraz instytucjom państwowym, osobom prywatnym za pomoc w przewiezieniu nakrętek na magazyn, również młodzieży za pomoc w segregacji nakrętek. – Dziękuje ludziom dobrej woli za udostępnienie wielkiego magazynu na przechowywanie nakrętek z poważaniem – dodał P. Wójtowicz

Rodzice Rafaela, Agnieszka i Roland Roeder, bardzo dziekują za pomoc i zaangazowanie się mieszkanców powiatu lwóweckiego w Akcji dla Rafaela (zbieraniu plastikowych nakrętek). – Cieszymy sie, że każdy z Was oddał choć jedną nakrętke. Dzieki Wam Rafael będzie rehabilitowany i każdy dzień przyniesie nowe słowa – podkreślają państwo Roeder.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group