Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 5988
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Utrudnienia w ruchu i zamknięty szlak w Szklarskiej Porębie

Wiadomości: Szklarska Poręba
Sobota, 26 listopada 2016, 7:49
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Użyczone
Od 24 listopada prowadzone są prace związane z modernizacją oświetlenia drogowego przy ulicach: ul. Mickiewicza, ul. Odrodzenia, ul. Gimnazjalna, ul. Chopina, ul. 1 Maja, ul. Prusa ul. Objazdowa oraz ul. Wzgórze Paderewskiego. Mogą tu wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym.

Niestety utrudnienia dotkną także turystów. Nadleśnictwo Szklarska Poręba informuje o czasowym zamknięciu fragmentu niebieskiego szlaku turystycznego (do odwołania). Zamknięcie spowodowane jest prowadzonymi pracami pozyskania i zrywki drewna (mapka odcinka zamkniętego na zdjęciu).

Miasto Szklarska Poręba i Nadleśnictwo Szklarska Poręba przepraszają za utrudnienia i proszą o wyrozumiałość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ 26-11-2016 10:18
Nie mam wyrozumiałości dla barbarzyńskiego wyrębu drzew i totalnej dewastacji lasu!!!! Nadleśnictwa chyba opacznie rozumieją przedrostek "nad" w swojej nazwie!!!
~Liczyrzepkaaa 26-11-2016 12:24
Na Pogórzu Karkonoskim dzień w dzień niemal przez cały rok są wywożone drzewa przez ciężarówki wieczorem zjeżdżają do lasu i ładują te drzewa po nocach a potem jeszcze przed świtem je wywożą. Mam pytanie dlaczego te prace nie są robione w dzień tylko w nocy kiedy to skutecznie płoszą w lesie zwierzynę i niszczona kompletnie jest przyroda. Czy to musi dziać się w nocy by ludzie nie wiedzieli że kradną aż tyle drzew??? Wystarczy zrobić sobie wycieczkę do lasu i zobaczyć jak znikają hurtowo drzewa. Szkoda w tym wszystkim że nikogo to nie obchodzi że przyroda w naszych lasach powoli umiera przez nasze Państwo i Lasy Państwowe.
~kaskk 26-11-2016 15:35
Niedouczeni, taka jest gospodarka lesna, i pewnie nie wiecie ze lasow w Polsce i drewna przybywa ...
~Do kaskk 26-11-2016 17:49
Nie ośmieszaj się za komuny na naszym terenie było kilka papierni ,zakład celulozowy ,kilkanaście potężnych tartaków w okolicy fabryki mebli i nie było takiego barbarzyństwa w lasach jak jest teraz bo wycinką zajmowali się drwale drewno zwożono jak było stabilne podłoże teraz idioci robią z lasów poligony niszczą szlaki ,trasy rowerowe mało tego kładą asfalt żeby wjeżdżać ze sprzętem jeszcze głębiej tym się powinien zająć prokurator ,NIK to jest nasze wspólne dobro w Polsce nie ma zapotrzebowania na wycinkę takiej ilości lasów jak robi się to od kilku lat to są zwykłe interesy partyjniaków i ich kolesi
~FFFF 26-11-2016 18:32
Rację ma internauta ~kaskk.., nie należy wypisywać negatywnych opinii jak się nie zna tematu. Ja wiem że wszyscy Polacy znają się : na gospodarce , na medycynie , wiedzą jak zrobić aby było lepiej. To oczywiste bajki i między bajki należy je włożyć. Sprawy pozostawmy specjalistom , a my zajmijmy się tym co do nas należy . Wieczny narzekacz to symbol Polaka .. co to wie lepiej i z niczego nie jest zadowolony. Jak miał swoje pięć minut to nic nie zrobił ...
~Drwal 26-11-2016 19:31
Ale wy ludzie piszecie głupoty,wszystkie Pozyskanie drewna jest zgodna z Planem Urządzania Lasu,zatwierdzonego przez Ministra Środowiska.Nie znacie się,a piszecie głupoty,a potem w społeczeństwie krążą takie opinie o LP.Wy się módlcie,żeby PIS nie sprywatyzował LP,bo dopiero zobaczycie jakie będą wycinki.Prace w nocy są wykonywane,przez Maszyny Wielooperacyjne,ze względu na to,że praca jest dwu zmianowa. LICZYRZEPKAAA,tak fajnie napisałaś,a kiedyś zagłebiałaś się w w tematykę Gospodarki Leśnej,chyba nie bo widzę,że nie masz zielonego pojęcia o niej. Pozdrawiam!
~ 26-11-2016 19:44
Zbrodnicze są te nasze tfu nadleśnictwa! I tyle w temacie!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group