Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6496
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Urzędnik brał w łapę?

Piątek, 12 marca 2010, 16:22
Aktualizacja: 16:22
Autor: KAM
Wrocławski wydział antykorupcyjny policji zatrzymał wczoraj Hieronima K., urzędnika zatrudnionego w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Uboczu koło Gryfowa Śląskiego. Prawdopodobne jest, że mężczyzna przyjął znaczną korzyść majątkową przy rozdysponowywaniu środków unijnych.

– Potwierdzam, że doszło do takiego zatrzymania wczoraj w Gryfowie Śląskim. Nie znamy bliższych szczegółów, ponieważ nikt nas o tym jeszcze nie informował – mówi dyrektor ARiMR we Wrocławiu Kazimierz Huk
Informację potwierdził nam także oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu

– Policjanci z wydziału do walki z korupcją zatrzymali mężczyznę, pracownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Uboczu. Mężczyzna ten jest podejrzany o przyjęcie korzyści majątkowej w zamian za obietnice w załatwieniu pewnej sprawy. Został doprowadzony dzisiaj do prokuratury – mówi rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu mł. asp. Paweł Petrykowski.

Nie wiadomo jeszcze, jakie są decyzje prokuratury. Szczegóły mamy poznać w poniedziałek. Hieronim K. to mieszkaniec Wlenia i radny powiatu lwóweckiego. Od wielu lat pracował w ARiMR w Uboczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group