Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Uratowano autora desperackiego wpisu

Czwartek, 5 sierpnia 2021, 8:12
Autor: WAC
Region: Uratowano autora desperackiego wpisu
Fot. policja
Szybka reakcja i współpraca policjantów uratowały osobę, która miała myśli samobójcze i dokonała wpisu o tym na portalu społecznościowym. Mężczyzna z gminy Osiecznica trafił pod specjalistyczną opiekę medyczną.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji otrzymali informację, że na portalu społecznościowym pojawił się wpis sugerujący, że jego autor chce popełnić samobójstwo. Wiadomość ta natychmiast została przekazana do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, ponieważ właścicielką telefonu, z którego dokonano desperackiego wpisu była mieszkanka gminy Osiecznica. Dyżurny pilnie wysłał pod jej adres policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniących służbę na terenie powiatu bolesławieckiego.

Na miejscu okazało się, że kobieta już nie użytkuje tego numeru, ale młody mężczyzna, który jest mieszkańcem tej samej gminy. Gdy policjanci dotarli do niego 22-latek potwierdził, że to on zamieścił w sieci wpis o zamiarze popełnienia samobójstwa.

Twoja reakcja na artykuł?

3
19%
Cieszy
2
13%
Hahaha
2
13%
Nudzi
4
25%
Smuci
1
6%
Złości
4
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group