Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11326
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uratowali desperata na lodzie

Poniedziałek, 15 lutego 2010, 13:06
Aktualizacja: 19:22
Autor: TEJO
Policjanci wyciągnęli z rzeki skutej lodem wyziębniętego mężczyznę. Był on niekomunikatywny i nie mógł samodzielnie się poruszać. Z uwagi na realne zagrożenie życia mężczyzna został przewieziony do szpitala.

O siedzącym na środku skutej lodem rzeki Bóbr przy ulicy Wiejskiej mężczyźnie ubranym tylko w koszulkę z krótkim rękawem poinformowano dyżurnego policji.

Mężczyzna klęczał na lodzie. Zachowywał się nienaturalnie, nie reagował na wezwania. – Z uwagi na realne zagrożenie jego życia policjanci podjęli próbę ściągnięcia go z lodu. Dotarli do niego po znalezionej w pobliżu drabinie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Wokół mężczyzny na lodzie widoczne były ślady krwi, posiadał on rękach otarcia i skaleczenia. Był siny i niekomunikatywny, nie mógł również samodzielnie się poruszać. Ustalono, że jest to 30-letni jeleniogórzanin. Najprawdopodobniej znajdował się pod wpływem środków odurzających – dodaje podinsp. E. Bagrowska

Ratownicy medyczni stwierdzili, że jeleniogórzanin był skrajnie wyczerpany i wychłodzony. Ponieważ znajdował się w stanie zagrażającym życiu, trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group