Sobota, 27 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Upiła się i zostawiła dzieci

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie miała 35-letnia mieszkanka Lubania w Jeleniogórskiem, która bez opieki pozostawiła pięcioro dzieci.

reklamy

Jak poinformowała policja, doniesienie o tym, że kobieta jest pijana, a dzieci nie mają opieki, wpłynęło od anonimowego informatora.

Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zgłoszenia, stwierdzili, że matka zostawiła swoje dzieci w wieku od półtora roku do jedenastu lat. W mieszkaniu nie było prądu, dzieci siedziały przy zapalonych świecach. W lokalu były fatalne warunki.
Informatora zaniepokoił fakt, że najmłodsze głośno płakały.

Po jakimś czasie kobieta pojawiła się w mieszkaniu. Policjanci zauważyli, że kobieta jest pijana. Miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jej dzieci zostały umieszczone w placówkach opiekuńczych. Matka trafiła do policyjnej izby zatrzymań.

Za pozostawienie dzieci bez opieki i narażenie ich zdrowia na szwank kobiecie grozi kara do trzech lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka