Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 8278
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Upiła się i zostawiła dzieci

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 22 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie miała 35-letnia mieszkanka Lubania w Jeleniogórskiem, która bez opieki pozostawiła pięcioro dzieci.

Jak poinformowała policja, doniesienie o tym, że kobieta jest pijana, a dzieci nie mają opieki, wpłynęło od anonimowego informatora.

Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zgłoszenia, stwierdzili, że matka zostawiła swoje dzieci w wieku od półtora roku do jedenastu lat. W mieszkaniu nie było prądu, dzieci siedziały przy zapalonych świecach. W lokalu były fatalne warunki.
Informatora zaniepokoił fakt, że najmłodsze głośno płakały.

Po jakimś czasie kobieta pojawiła się w mieszkaniu. Policjanci zauważyli, że kobieta jest pijana. Miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jej dzieci zostały umieszczone w placówkach opiekuńczych. Matka trafiła do policyjnej izby zatrzymań.

Za pozostawienie dzieci bez opieki i narażenie ich zdrowia na szwank kobiecie grozi kara do trzech lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~podatnik odpowiedzialny za swoje dzieci 22-05-2006 14:14
zupełny brak odpowiedzialności ze strony rodziców dotyczących wychowania dzieci. Rodzice mają dzieci ale nie dorastają do tego aby je posiadać i wychować. Brak pracy nie usprawiedliwia takiego zachowania. Krzywdzą siebie bo piją a najwięcej szkody psychicznej i mo...lnej wyrządzają dzieciom. Powinno się zakazać takim osobom posiadać dzieci, bo to my podatnicy dokładamy do ich utrzymania a patologia uważa że im się to należy.
~alojz 22-05-2006 18:20
masz sposób jak można tego zakazać?
~crazy 23-05-2006 16:59
no tak dla mnie to żadna nowość :( takich matek jest pełno :( niestety........

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group