Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9615
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Upalne Janowianki

Niedziela, 16 czerwca 2019, 7:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 czerwca 2019, 15:59
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Upalne Janowianki
Fot. WAC
Mimo skwaru, znakomicie bawili się mieszkańcy Janowic Wielkich, okolicznych miejscowości oraz ich goście podczas wczorajszego (15.06) Janowianek.

Będący organizatorem festynu Urząd Gminy zadbał, aby janowiczanie świetnie się bawili i aby coś dla siebie mogli znaleźć i starsi, i młodsi.

Lista janowinkowych atrakcji była bardzo długa. Dzieci mogły się bawić na dmuchańcach, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, wziąć udział w zabawach strażackich oraz licznych animacjach i przejechać na motocyklach. Licznie oblegane było stoisko Nadleśnictwa „Śnieżka”. Dorośli chętnie korzystali z cateringu. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, czyli Wianek Nagród. Swoje talenty prezentowały dzieci z miejscowej Szkoły Podstawowej, zorganizowano też sportowe potyczki, w tym janowiankowy turniej piłki siatkowej oraz pokaz zumby. Rozstrzygnięty został także corocznie organizowany konkurs na najpiękniejszy wianek. Całość zamknęła zabawa taneczna.

Jest bardzo gorąco, ale to lepiej niż w ubiegłym roku, kiedy padało – mówi pan Andrzej. - Cieszę się że nasze święto jest takie fajne i że jest bardzo wiele różnych atrakcji. W loterii udało mi się wygrać ciekawe nagrody, między innymi zegar, ale oczywiście najbardziej czekam na tańce do białego rana.
Mam dwoje dzieci i cieszę się, że atrakcje dla maluchów są za darmo – dodaje pani Jadwiga. - Mój syn i córka szaleją na dmuchańcach i trudno ich z nich wygonić. Dobrze, ze mogą się schłodzić dzięki kurtynie wodnej, przygotowanej przez naszych strażaków - podkreśla.

Twoja reakcja na artykuł?

18
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group