Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2664
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ulubione Przedszkole Jelonki – plebiscyt rozstrzygnięty

Środa, 4 czerwca 2008, 13:41
Aktualizacja: Czwartek, 5 czerwca 2008, 8:00
Autor: Jelonka.com
JELENIA GÓRA: Ulubione Przedszkole Jelonki – plebiscyt rozstrzygnięty
Fot. TEJO
Przedszkole im. Kubusia Puchatka wygrało naszą zabawę, w której trakcie czytelnicy portalu i tygodnika Jelonka.com wybierali najlepszą tego typu placówkę w mieście. Drugie miejsce zajęła „piątka”, a trzecie Przedszkole nr 14.

Miła uroczystość na zakończenie zabawy odbyła się w środę w gościnnych progach Przedszkola nr 19 im. Kubusia Puchatka. Laureat dostał potężną paczkę z prezentami niespodziankami oraz nietypowy tort z wizerunkiem misia o małym rozumku.

Pysznymi łakociami zajadały się – wylizując talerze – najważniejsze nie tylko w tym dniu dzieci, które uczęszczają do zabobrzańskiej placówki. W podzięce za wyróżnienie zaśpiewali przedstawicielom redakcji oraz wszystkim, którzy głosowali na ich przedszkole kilka piosenek.

Pogratulowaliśmy zwycięzcom, reprezentowanym przez panie dyrektorki. Teresa Herbut, szefowa Kubusia Puchatka oraz Teresa Skulska z „piątki”i Joanna Konopka z „czternastki” odebrały honorowe dyplomy, a także upominki za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca.

Jednocześnie tą drogą bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego plebiscytu i serdecznie gratulujemy przedszkolom, które zdecydowały się wziąć udział w naszej zabawie. Na pewno dzięki temu jeleniogórzanie lepiej poznali placówki, które są nieodłączną częścią krajobrazu miasta i służą jego najmłodszym mieszkańcom.

Nagrody ufundowali: : Cukiernia Brystolka - tort i słodkie upominki, Energia Pro Grupa Tauron S.A. - drobne upominki, przybory szkolne i maskotkę, Jelenia Plast - ufundowała plastikowe pojemniki na zabawki oraz MD. Art. szkolne, biurowe, zabawki. Dariusz Muzyka z ulicy Sobieskiego 23 – nagrodę główną, czyli wielką paczkę z zabawkami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group