Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2238
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Ultra sportowy weekend w Karpaczu

Piątek, 23 czerwca 2017, 14:02
Aktualizacja: 16:05
Autor: MDvR
Karpacz: Ultra sportowy weekend w Karpaczu
Fot. użyczone
Sporo się będzie działo w ten weekend w Karpaczu. Przed nami m.in. biegowy ultramaraton górski 3x Śnieżka = 1xMont Blanc oraz wyścig rowerowy UpHill Race.

Emocje rozpoczynają się już dziś - w piątek, 23 czerwca. Organizatorzy zapraszają na „Dzień Ojca” z Mercedes-Benz Duda Cars. Od godziny 16:30 do 19:30 na deptaku zdalne parkowanie klasy E za pomocą smartfona oraz miasteczko rowerowe z rowerami Rotwild dla ojców i rowerkami/ jeździkami Mercedes-Benz dla dzieci. Jak na weekend sportowy przystało, będzie także okazja do skorzystania ze ścianki wspinaczkowej w hali widowiskowo-sportowej.

W sobotę, 24 czerwca odbędzie się ultramaraton górski 3xŚnieżka = 1xMont Blanc. Uczestnicy biegu mają do wyboru trzy dystanse mini /17 km/, średni /36 km/ i ultra /55 km/. Dystans średni zawodów rozgrywany będzie w tym roku w randze Mistrzostw Polski w Długodystansowym Biegu Górskim. Na kibiców na deptaku czekać będzie miasteczko rodzinne Mercedes-Benz Duda Cars. Start zawodów o godz. 9:00 przy hali widowiskowo-sportowej (ul. Konstytucji 3 Maja 48).

W niedzielę, 25 czerwca Śnieżka znów będzie upragnionym celem zawodników, jednak tym razem drogę pokonają oni na dwóch kółkach. UpHill Race to wyścig rowerowy z 27-letnią tradycją, który wystartuje punktualnie o godz. 10:00 spod DW Bachus przy deptaku. Po osiągnięciu mety przez wszystkich zawodników odbędzie się pilotowany zjazd kolumny do centrum Karpacza.

Tego dnia odbędzie się także wycieczka biegowa z Salomon Suunto Team’em, połączona z testami butów Salomon i zegarków Suunto. Chętni spotkają się o godz. 10:30 w hali widowiskowo-sportowej w Karpaczu. Do pokonania będzie trasa o długości ok. 15-18 km w okolicach Śnieżki.

Turystów i mieszkańców gorąco zachęcamy do kibicowania - wielkie emocje gwarantowane!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group