Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Ulepią cuda ze śniegu

Audio

Czytaj na głos

Autor: ROB 1 min czytania

Zbliża się jedna z najciekawszych imprez zimowych w Szklarskiej Porębie – Śniegolepy. Zaplanowano ją na 2 lutego, ale zgłoszenia od chętnych do rzeźbienia przyjmowane są tylko do najbliższego piątku (25 stycznia).

Ulepienie rzeźby nie jest takie łatwe. Artyści do dyspozycji mają kielnie i szpachle. Każdy z nich otrzymuje blok śnieżny o wymiarach 1,5 x 1,5 na 1,5 metra. Nie można barwić śniegu ani używać innych ozdób.

Na koniec jury oceni rzeźbę. Jak się dowiedzieliśmy, zainteresowanie imprezą jest spore, zgłaszają się drużyny z całej Polski. Organizatorzy mają tylko jeden problem, czy 2 lutego będzie odpowiednia pogoda do przeprowadzenia imprezy...

Chętni do udziału w "Śniegolepach"powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać szkic rzeźby, którą zamierzają wykonać. Formularze można znaleźć na stronie www.szklarskaporeba.pl.

Należy przesyłać je do biura organizatora, Referat Promocji Miasta, ul. Jedności Narodowej 1a, 58–580 Szklarska Poręba, tel (075) 75 47 740, e–mail: it@szklarskaporeba.pl. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody rzeczowe dla zwycięzców.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka