Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3432
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Ulepią cuda ze śniegu

Środa, 23 stycznia 2008, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: ROB
SZKLARSKA PORĘBA: Ulepią cuda ze śniegu
Fot. Archiwum UM
Zbliża się jedna z najciekawszych imprez zimowych w Szklarskiej Porębie – Śniegolepy. Zaplanowano ją na 2 lutego, ale zgłoszenia od chętnych do rzeźbienia przyjmowane są tylko do najbliższego piątku (25 stycznia).

Ulepienie rzeźby nie jest takie łatwe. Artyści do dyspozycji mają kielnie i szpachle. Każdy z nich otrzymuje blok śnieżny o wymiarach 1,5 x 1,5 na 1,5 metra. Nie można barwić śniegu ani używać innych ozdób.

Na koniec jury oceni rzeźbę. Jak się dowiedzieliśmy, zainteresowanie imprezą jest spore, zgłaszają się drużyny z całej Polski. Organizatorzy mają tylko jeden problem, czy 2 lutego będzie odpowiednia pogoda do przeprowadzenia imprezy...

Chętni do udziału w "Śniegolepach"powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać szkic rzeźby, którą zamierzają wykonać. Formularze można znaleźć na stronie www.szklarskaporeba.pl.

Należy przesyłać je do biura organizatora, Referat Promocji Miasta, ul. Jedności Narodowej 1a, 58–580 Szklarska Poręba, tel (075) 75 47 740, e–mail: it@szklarskaporeba.pl. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody rzeczowe dla zwycięzców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group