Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradli z lasu drewno na opał

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

Nawet kilkanaście tysięcy złotych warte jest drewno skradzione z lasu w okolicach Borowic. Trzech złodziei zatrzymała policja.

W minioną niedzielę policjanci uzyskali informację, że volkswagenem transporterem będzie przewożone kradzione drewno. Rzeczywiście: około godziny 23 w pobliżu Borowic patrol zatrzymał do kontroli drogowej zatrzymał VW T4. W aucie jechało trzech mężczyzn w wieku od 24 do 32 lat. – Taktycznie sprawcy przewozili drewno, które ukradli z lasu. Jego wartość sięgać może kilkunastu tysięcy złotych. Za kradzież grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor E. Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka