Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 3941
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Ukradli golfa pod osłoną nocy

Niedziela, 23 maja 2010, 9:10
Aktualizacja: 9:11
Autor: KAM
REGION: Ukradli golfa pod osłoną nocy
Fot. Policja
Policjanci zatrzymali w piątek w nocy mieszkańca Zgorzelca, który ukradł samochód marki VW Golf na jednym z parkingów w Lwówku Śląskim. Samochód został odzyskany i przekazany właścicielowi. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, został już aresztowany na trzy miesiące.

Dwóch mieszkańców Zgorzelca przyjechało w nocy do Lwówka Śląskiego. Skradzionym tu golfem postanowili pojechać na działki. Mężczyźni mieli pecha, bo akurat w tym czasie nadjechał patrol policji. Sprawcy na widok policjantów wybiegli z samochodu i zaczęli uciekać.

Policjanci po pościgu zatrzymali 30-letniego mieszkańca Zgorzelca. Drugiemu udało się zbiec. W stacyjce kradzionego samochodu był tzw. łamak, a policjanci potwierdzili, że auto zniknęło kilkadziesiąt minut wcześniej z jednego z parkingów.
Najbardziej zdziwiony był właściciel samochodu: kiedy policjanci przyszli do niego z pytaniem, czy wie gdzie jest jego auto, był pewien, że pojazd stoi przed domem.

30-letni mieszkaniec Zgorzelca trafił już do policyjnego aresztu, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim został też aresztowany na trzy miesiące. Policja poszukuje drugiego złodzieja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group