Sobota, 27 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradli alkohol, bo… potrzebowali na grilla

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Zespołu Prewencji z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali dwóch mężczyzn: 24– i 25–latka, którzy podejrzani są o kradzież alkoholu w jednym z miejscowych dyskontów spożywczych.

20 lipca w godzinach południowych dwaj mieszkańcy powiatu jeleniogórskiego ukradli alkohole rożnych marek na szkodę jednego z dyskontów spożywczych o łącznej wartości na ponad 2 tysiące zł. Nie udało im się jednak wynieść alkoholu, zostali bowiem zatrzymani przez obsługę dyskontu.

O kradzieży została powiadomiona Policja. Sprawcy tłumaczyli się, że potrzebowali alkohol na grilla, na którego zostali zaproszeni w sobotę po południu. Nie mieli pieniędzy, a pilnie potrzebowali alkoholu, gdyż zbliżała się godzina rozpoczęcia imprezy. Policjanci odzyskali skradziony alkohol – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka