Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradł sieczkarnię i sprzedał na złom

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 59–letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież sieczkarni, o wartości 600 złotych.

Do zdarzenia doszło 12 lutego br. w Jeleniej Górze. 59-latek ukradł żeliwną sieczkarnię, która stała na terenie prywatnej posesji, a następnie sprzedał w jednym z jeleniogórskich punktów skupu złomu.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali 59-latka, jako podejrzewanego o ten czyn. Skradzione mienie odnaleźli w punkcie skupu złomu, a następnie zwrócili właścicielowi – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka