Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradł samochód i pojechał… po pijanemu

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 32–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło 20 czerwca około godziny 20.10 w Kowarach. Mężczyzna przechodząc obok jednej z posesji zauważył stojący tam, otwarty pojazd z kluczykami. 32-latek wykorzystał chwilową nieuwagę właściciela i odjechał autem - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Wsiadł za kierownicę po pijanemu i jadąc od krawężnika do krawężnika zygzakiem wpadł do rowu. Przejeżdżający świadkowie zatrzymali się, aby sprawdzić czy kierowca nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że nic mu się nie stało, ale czuć było od niego alkohol. W związku z tym przetrzymali go do czasu przyjazdu policji. Na miejscu okazało się, że auto, którym jechał chwilę wcześniej ukradł. Badanie wykazało u mężczyzny blisko 2,5 promila alkoholu.

Za popełnione przestępstwa grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka