Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 5624
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Ukradł portfel, bo chciał się napić

Piątek, 3 września 2010, 9:24
Aktualizacja: 9:25
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł portfel klientce w jednym z dyskontów spożywczych w Kowarach. Jego łupem padło 300 zł, dokumenty i karty bankomatowe. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i tłumaczył się, że potrzebował pieniędzy na alkohol.

54-letni złodziej nie ma stałego meldunku. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia: sprawca jednej z klientek ukradł portfel. Pokrzywdzona stwierdziła jego brak, gdy chciała zapłacić za zakupy.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy przestępstwa. Na podstawie uzyskanych w tej sprawie informacji wytypowali 54-letniego mężczyznę jako podejrzewanego o ten czyn. Ustalili, że przebywa on w jednym z pustostanów w Kowarach, gdzie go zatrzymali. Tam też odnaleźli skradzione dokumenty – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przyznał się do przestępstwa. Tłumaczył się, że ukradł, gdyż potrzebował pieniędzy na alkohol. Teraz grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group