Niedziela, 28 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradł plecak i „wpadł”

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci ze Szklarskiej Poręby ustalili, a następnie zatrzymali 52–letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzanego o kradzież.

Do zdarzenia doszło na początku maja w Szklarskiej Porębie. Pokrzywdzona przebywała w ogrodzie ze swoimi znajomymi. 52-latek przechodząc obok zauważył pozostawiony bez opieki plecak i go ukradł. Była w nim m.in. karta płatnicza i gotówka. Okazało się również, że mężczyzna skradzioną kartą posłużył się sześć razy, płacąc nią zbliżeniowo za zakupy. Wartość poniesionych strat pokrzywdzona oszacowała na blisko 900 zł.

Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz nagranie z monitoringu wytypowali 52-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Mieszkaniec Szklarskiej Poręby przyznał się do tego przestępstwa.
Funkcjonariusze odnaleźli cześć skradzionego mienia i obecnie ustalają co stało się z resztą.

Jeleniogórska Policja apeluje o pilnowanie swoich rzeczy i nie pozostawianie ich bez opieki. Okazja czyni złodzieja. Tak pozostawione mienie staje się łatwym łupem dla złodzieja.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka