Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradł plecak i „wpadł”

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci ze Szklarskiej Poręby ustalili, a następnie zatrzymali 52–letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzanego o kradzież.

reklamy

Do zdarzenia doszło na początku maja w Szklarskiej Porębie. Pokrzywdzona przebywała w ogrodzie ze swoimi znajomymi. 52-latek przechodząc obok zauważył pozostawiony bez opieki plecak i go ukradł. Była w nim m.in. karta płatnicza i gotówka. Okazało się również, że mężczyzna skradzioną kartą posłużył się sześć razy, płacąc nią zbliżeniowo za zakupy. Wartość poniesionych strat pokrzywdzona oszacowała na blisko 900 zł.

Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz nagranie z monitoringu wytypowali 52-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Mieszkaniec Szklarskiej Poręby przyznał się do tego przestępstwa.
Funkcjonariusze odnaleźli cześć skradzionego mienia i obecnie ustalają co stało się z resztą.

Jeleniogórska Policja apeluje o pilnowanie swoich rzeczy i nie pozostawianie ich bez opieki. Okazja czyni złodzieja. Tak pozostawione mienie staje się łatwym łupem dla złodzieja.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka