Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 21 lutego
Imieniny: Eleonory, Roberta
Czytających: 12389
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ukradł audi i usiadł za kierownicę po pijanemu

Środa, 12 czerwca 2013, 10:11
Aktualizacja: 10:12
Autor: 112
Wczoraj (11 czerwca br.) około godziny 13.20 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o kradzieży audi, w którym właścicielka wychodząc na chwilę zostawiła kluczyki. Zauważył to 23–latek, który wsiadł do auta i odjechał.

Policjanci ruszyli na poszukiwanie skradzionego samochodu i sprawcy. Oficer dyżurny o przestępstwie powiadomił wszystkie patrole. W trakcie czynności policjanci ustalili trasę jego ucieczki i zatrzymali go kiedy podjechał pod dom.

Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u niego 1,6 promila alkoholu. Ponadto 23-latek objęty był elektronicznym dozorem za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
829
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Kilometry
Kolej znów dojedzie do Lwówka Śląskiego
 
112
Kolizja dwóch aut na Sobieskiego
 
Aktualności
Odwiedzają Śnieżkę nawet o wschodzie słońca
 
Uzdrowisko Cieplice
Choroby reumatyczne – kompleksowe leczenie w Uzdrowisku Cieplice
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group