Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradł 3 tysiące złotych z poczty

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemo 1 min czytania

W czwartek (16.07) ok. godz. 17:00 doszło do kradzieży gotówki w placówce Poczty Polskiej w Sobieszowie. Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pracownicy, która nie zamknęła szuflady w okienku i zabrał ok. 3 tysiące złotych, po czym opuścił budynek. Trwają poszukiwania złodzieja.

reklamy

W czwartek (16.07) ok. godz. 17:00 doszło do kradzieży gotówki w placówce Poczty Polskiej w Sobieszowie. Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pracownicy, która nie zamknęła szuflady w okienku i zabrał ok. 3 tysiące złotych, po czym opuścił budynek. Trwają poszukiwania złodzieja.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka