Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2880
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ujeżdżali towarzysko. Piękno harmonii

Wtorek, 12 lipca 2011, 8:32
Aktualizacja: 8:35
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Ujeżdżali towarzysko. Piękno harmonii
Fot. Organizatorzy
Klub Jeździecki Jedenastka Izerska na terenie rekreacyjnym przy „Szałasie” w Złotym Potoku zorganizował Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu.

Wdzięk, szyk, elegancja, dążenie do jak najlepszego kontaktu z koniem poprzez bardzo delikatne pomoce – oto cechy ujeżdżania, za którym kryje się także harmonijny rozwój naturalnych możliwości i zdolności konia. To wszystko można było obserwować i docenić podczas zawodów, które w minioną niedzielę odbyły się w Złotym Potoku.

Program obejmował dwa programy krajowe: L3 i L4 oraz zawody dla dzieci „Jeździeckie debiuty”. W zawodach uczestniczyli zawodnicy reprezentujący klub/stajnie: Agroturystyka Wojciechów, Chyłek Stankowice, Celestynki Mirsk, KJ Jedenastka Izerska oraz niezrzeszeni.

W programie krajowym: L3 wystartowało 13 zawodniczek, przejazd ukończyło 11 zawodniczek, a w programie krajowym: L4 wystartowało 11 zawodniczek wszystkie ukończyły zawody. Zawody dla dzieci „Jeździeckie debiuty” odbyły się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Leśnej Pana Waltera Straszaka. W zawodach uczestniczyło dziewięcioro dzieci. Nagrody ufundowane przez Przewodniczącego w jego imieniu wręczył radny Grzegorz Chyłek.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Wiernej i wytrwałej publiczności dziękujemy za doping i zapraszamy na III Amatorskie Zawody w Powożeniu, które odbędą się w dniu 21.08.2011 roku w Złotym Potoku - poinformowali nas Inga Sobucka i Henryk Kamyk.

WYNIKI ZAWODÓW TOWARZYSKICH W UJEŻDŻENIU
Klasa L3
1.Agnieszka Sobczak koń Ismena Niezrzeszona
2.Karolina Hryciuk koń Canada KJ Jedenastka Izerska
3.Żaklina Przewłocka koń Elegant Niezrzeszona

Klasa L4
1.Karolina Hryciuk koń Canada KJ Jedenastka Izerska
2.Żaklina Przewłocka koń Elegant Niezrzeszona
3.Małgorzata Walczak koń Drahma KJ Jedenastka Izerska

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group