Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 6381
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uderzyła w drzewo i nie przeżyła

Wtorek, 15 marca 2011, 19:50
Aktualizacja: Czwartek, 17 marca 2011, 7:31
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Uderzyła w drzewo i nie przeżyła
Fot. Angela
Na drodze wylotowej z Jeleniej Góry za Maciejową na wysokości lasku blisko zakładu Dr Schneider zdarzył się dziś po godz. 19 wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Kierująca pojazdem marki Opel Corsa 36–letnia mieszkanka Mysłowa nie opanowała auta i uderzyła w drzewo. Zginęła na miejscu.

Co było przyczyną tragedii? Na razie nic pewnego nie wiadomo. Kobieta jechała od Kaczorowa w stronę Maciejowej. Pracowała na jednej ze stacji benzynowych i jest prawdopodobne, że spieszyła się do pracy. Przypuszczalnie rozwinęła nadmierną prędkość i straciła panowanie nad kierownicą. Auto obróciło się i z impetem uderzyło w przydrożne drzewo z taką siłą, że karoseria zawinęła się wokół pnia.

Policja wstrzymała ruch „trójką” na wskazanym odcinku. Zmotoryzowani musieli korzystać z objazdów. Pas w kierunku stolicy Dolnego Śląska był zablokowany do godziny 22. 30 ze względu na prowadzone czynności z udziałem prokuratora. Obecnie droga jest już przejezdna. Blisko miejsca tragedii stoi krzyżyk ustawiony tam po tragicznym, śmiertelnym wypadku, w którym zginął kierowca BMW.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku zbada policyjne dochodzenie.

Komentujących prosimy o uszanowanie pamięci Zmarłej i tragedii Jej bliskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (108) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group