Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6342
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uderzył VW Golfem w autobus i uciekł

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 21 maja 2009, 16:47
Aktualizacja: 16:48
Autor: Angela
Do poważnie wyglądającej kolizji doprowadził wczoraj w Mysłakowicach nieznany sprawca jadący VW Golfem, który na ulicy Szkolnej wymusił pierwszeństwo na kierowcy MZK i uderzył w autobus, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Obecnie policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Wczoraj około godziny 21.00 przy ulicy Szkolnej w Mysłakowicach Prawidłowo jadącemu kierowcy autobusu MZK drogę zajechał kierujący VW Golfem. Nie ustąpił on pierwszeństwa przejazdu autokarowi i uderzył w niego.
Zamiast zatrzymać się i sprawdzić, czy któryś z pasażerów albo kierowca nie doznali obrażeń, ten z piskiem opon odjechał z miejsce zdarzenia. Nie wykluczone, że był pijany.

Na szczęście nikomu nic się nie stało i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Policja ustala sprawcę, któremu grozi odpowiedzialność przed sądem grodzkim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz

~l 21-05-2009 17:03
hehehe i pewnie jeszcze golf 2-3... na 99% jakis pijany dres... zal ;]
~kamil s. 21-05-2009 17:24
Ten golf to musial byc trojka !!!
~vito 21-05-2009 17:28
Pewni był pijany-dlatego uciekł
~fbp do Maslana 21-05-2009 17:39
wedlug naszych przypuszczen:ZAPEWNE ZNOW GOLFIII:)))pozdrawiam!!!:)
~Maślana 21-05-2009 17:58
wiadomo mężczyzna NIEODPOWIEDZIALNY.........to nie był mężczyzna a niedorozwinięty chłopczyk.
~tiki 21-05-2009 18:57
...jak golf, to golf;) i to już się nie zmieni...
~ 21-05-2009 19:02
Haha, niech sprawdza, kto z tamtych okolic ma taki pojazd uszkodzony w jakiś miejscach:) (taki jeden kierowca golfa stamtąd dawno powinien mieć zabronioną jazde nawet rowerem;))
piipi 21-05-2009 19:44
..zaraz winny,a moze ten mezczyzna przezywa obecnie..tz.szok powypadkowy !!.
piipi 21-05-2009 19:48
..do - [~Maslanka..]..dodaj jeszcze Maskulin,a bedzie juz..WIADOMO !!.
~Maślana 21-05-2009 20:35
tu nie winny jest Golf a "mężczyzna"
~ambroży 21-05-2009 20:45
Piipi co dzis paliłaś?a moze coś piłaś, herbata grzybowa?
~czarna ręka 21-05-2009 21:20
I nikt z pasażerów ani kierowca nie zapamiętali ani koloru ani nr. rejestracyjnego auta? Dziwne......
~fuu 21-05-2009 21:37
pewnie jakis KOKS
piipi 21-05-2009 21:53
..do - [~Czarna Reka..]..chyba mial szczescie,bo bylo ciemno !. Mezczyzni z ciemnym charakterem chetnie noc wykorzystuja do swoich ciemnych intersow !.
~ 21-05-2009 23:28
znowu myslakowice...
~Jarząbek 21-05-2009 23:28
To na pewno moja z dziecmi hehhe
~janek ganek 21-05-2009 23:30
Czemu w podpisie na spisie jest Jelenia a nie region? Mysłakowice to nie dzielnica Jeleniej!!! i nie zanosi sie na jakieś zmiany w najbliższym czasie
xxx12 21-05-2009 23:34
znowu myslakowice...coraz czesciej o mysl. pisza
~kuki 22-05-2009 0:17
moze to ten co niedawno ukradli niemiaszkom
~wrrr 22-05-2009 0:30
kolejny d...lny komentarz Piipi, gratuluje.
~do piipi 22-05-2009 0:58
czasami sie z toba zgadzam,zastananwiam sie czy jestes on czy ona,czasami sie gubisz w swoich"wypowiedziach" ale ogolnie jest git,najbardziej lubie komentarze jak Ciebie krytykuja(daja sie podpuscic)-barany pozdrawiam tranwestyta
~ 22-05-2009 8:21
Kim jest Pipii na pewno kimś kto nie zna pisowani interpunkcji na komputerze, spacje nie tam gdzie trzeba, po wykrzyknikach kropki;) i czesto zapomina że pierwsza litera tylko powinna być ewentualnie wielka;) I pipii nie ma co komentować- szkoda słow i nerwow, jest głupia i trzeba się z tym pogodzić:)
Ryba 22-05-2009 11:28
A kto by sie autobusu spodziewal o tej porze na tej wiosce.
piipi 22-05-2009 11:41
..do - [~postu z godz.00:58..]..wiem.Smiech to zdrowie !!.On jest rowniez przyplywem pozytywnej energii.*Fajnego dnia.piipi.
~do transwestyty 22-05-2009 12:28
Ja też lubię piipi i ciebie baranie. Zoofil
~jerry 22-05-2009 14:42
Golfik i wszystko jasne
~do 22-05-2009 12:28 | ~do transwestyty | 22-05-2009 16:19
A ja lubię i piipi, i transwestytę, i Ciebie. Psychiatra
piipi 22-05-2009 19:04
.. jade do Wroclawia,bo lubie KRASNALE !.
~anonim 23-05-2009 23:03
ja wiem kto to zrobil,on mieszka na szkolnej,to byl zapewne golf 3 kombi o kolorze czerwonym,widzalem jak kiedys dla zabawy jechal sobie w nocy i zgasil swiatla i zaczol szybko jechac,gdyby ktos szedl wtedy droga to by go zabil,albo jak szedl sobie jakis chlopak a on jechal i gwaltownie skrecil w jego strone jakby chcial go potracic,to dobrze ze ten chlopak odskoczyl bo inaczej by go potracil, takiej osobie w ogole nie powinno dawac samochodu,nawet roweru!!!!
~orzeł 25-05-2009 18:10
a ja słyszałem że to z Włókniarzy 4 golf 3
~xxx 31-05-2009 14:03
to nie żaden koleś z włókniarzy 4 tylko z kostrzycy golf 3 ale nie kombi jechałem z nim wtedy!!!
~koles 31-05-2009 14:05
to koleś z kostrzycy golfem ale nie kombi
~orzeł 3-06-2009 0:16
a ten z Włókniarzy 4 chwali się że to on - dziwne hmmm

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group